Tablet Tamiri

Tablet Tamiri – Parça Değişimi – Batarya & Ekran Değişimi

Farklı işletim sistemleri ve markalardaki tablet tamiri ihtiyaçlarınız için Balık Bilgisayar desteğini alabilirsiniz.

Tablet tamiri söz konusu olduğunda, genelde ekran kırılması gibi şikayetler dikkat çeker. Akıllı telefonlar gibi tabletlerde de ekran kırılması oldukça kolaydır. Bu yüzden ekran değişimi gerektiren tüm cam kırılmaları bu kapsamda değerlendirilir. Tabletlerde meydana gelen birçok sorun, işlev kaybı, sıvı teması ve yavaşlama gibi etkilerle kendini gösterir.

Tablet Tamiri

Çalışma performansınızı etkileyecek olan bu sorunlar, ses açma kapama, Home tuşu ve şarj giriş çıkışları, ana kart tamiri, orta tuş tamiri, ana buton tamiri, hoparlör tamiri, kamera tamiri gibi çok sayıda problemin çözümü üzerine odaklanmıştır. Yedek parçası bulunabilen cihazlarda kısa sürede cihazın performasının eskisi gibi olması mümkün olurken, eski model cihazlarda değişim daha pahalı olabilir. Özellikle ekranı değişmesi gereken eski model cihazlar yeni bir tablet maliyetine neden olabilir.

Ana buton gibi kısımların değişmesi gerektiğinde ihtiyacınız olan tamirin gerçekleşmesi için İOS, Microsoft ve Android işletim sistemine sahip olan tabletleri getirebilirsiniz. WhatsApp desteği verilerek tabletinizin marka ve modeline göre gerçekleştirilecek olan çözümler tarafınıza iletilecektir.

Servis süreci değişecek olan ürünler, ses problemi, pilin şarj olmasına rağmen dolmaması, güç tuşu ya da ana tuşun çalışmaması, kamera ve görüntü sorunları gibi şikayetleriniz uzman teknikerler tarafından çözümlenmektedir. Tablet konusunda çok sayıda hizmet veren Balık Bilgisayar ile dokunmatik ekranların tamir edilmesinden, şarj soketlerinin değiştirilmesine kadar çok sayıda uygulama yapılır.

Marka ve modele göre değişecek olan onarım süreci, maliyeti ve garanti kapsamı tarafınıza iletilecektir. Onardığımız ürünleri 6 ay garanti kapsamında tarafınıza teslim ediyoruz. Tamir edilebilir olan tabletler ve akıllı telefonlar için doğru adres, hayat kurtarır!

iPad Tablet Tamir ve Onarımı

iPad tablet onarımı ve tabletlerin eski verimliliklerine uygun olarak kullanılabilmeleri için sorun tespiti yapılır. Ürünün yedek parça ve teknik bilgileri değerlendirilerek, ekranın kırılması, kasa değişimi ve tamiri, mikrofon değişimi, ana buton tabii ve orta tuş tamiri gibi çok sayıda şikayet kısa sürede giderilmektedir. Güvenle tamir edilen tabletlerin onarılma süreci ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için WhatsApp destek hattından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanmak istediğinizde uzman teknikerlerden yardım isteyerek sizin için en uygun çözümler iletilir.

iPad, iPad mini ve iPad Air serilerinin tüm dış ve iç sorunlarının çözümünde Balık Bilgisayar desteğinden yararlanabilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olacak teknik servis personeli ön bilgi vererek ürününüzün onarılıp onarılamayacağını tarafınıza iletecektir.

Yaygın bir şekilde kullanılan Android tabletlerde de yazılımsal sorunlardan çok donanımsal problemler görülmektedir. Genelde cihazlar belirli bir süre kullanıldıktan sonra ağırlaşır ve yazılımsal problemler görülür. Bu sorunların giderilmesi için de destek verilmektedir. Dış sorunlardan olan tablet ekran kırılması, arka cam tamiri, ön kamera değişimi, anakart tamiri hoparlör tamiri, batarya değişimi gibi çok sayıda sorunun giderilmesi gerektiğinde profesyonel destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve zaman kaybı yaşamınızı önleyen çözümlerle tablet onarım hizmeti alabilirsiniz. Android sistemine sahip olan tablet ve benzeri cihazlarda yer alan parça ve yazılımlarla tablet onarımı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Eski ve yeni tabletleriniz için yedek parça ve onarım desteği veren Balık Bilgisayar ile zaman kaybetmeden tüm cihazlarınız eski sağlığına kavuşacaktır.

Microsoft Tablet Onarımı

IOS ve Android kadar olmasa da tercih edilen Microsoft tabanlı tabletlerde de çeşitli problemler görülebilir. Tabletin kısa sürede onarılması ve tamir ettirilmesi gerektiğinde bu konuda uzman olan teknik personel ile iletişime geçebilirsiniz. Tabletinizin onarımı konusunda en hızlı çözümleri bulmanızı sağlayacak olan Balık Bilgisayar Teknik destek ekibi, yaygın onarım ağı ve yedek parça temini sayesinde hızlı çözümler sunmaktadır. Mikrofon değişimi, arka cam değişimi, hoparlör tamiri, ekran değişimi ve batarya değişimi gibi çok sayıda parçanın değiştirilmesi bünyemizce gerçekleştirilmektedir. Eğer varsa cihazınızdaki yazılımsal sorunların çözülmesi de mümkün olacaktır. Cihazınıza format atma, yazılım kaynaklı hataların giderilmesi ve şarj giriş çıkışlarının onarılması için uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.