Kurumsal Laptop Satışı

Laptop Notebook Dizüstü Cihaz Satışı

Dell, Hp, Lenovo, garantili cihaz satışı, Sıfır yeni nesil cihazların satışı yapılmaktadır. Balık Bilgisayar Gölcük / Kocaeli'de hizmet vermektedir.

Balık Bilgisayar - Dell, Hp, Lenovo, kurumsal cihazların satışını yapmaktadır. Dell, Hp, Lenovo, kurumsal cihaz sahibi olmak isteyenler için uygun Dell, Hp, Lenovo, notebook fiyatları seçenekleri ile size en uygun laptopu en uygun fiyata firma garantisi ile birlikte sunacaktır. Balık Bilgisayar Kocaeli’de ell, Hp, Lenovo, laptop satış seçeneklerinin en iyisini sunmaktadır. Dell inspiron notebook satışında , Dell latitude pc serisi bilgisayarlar satışı Dell XPS laptop satışı ve Balık Bilgisayar garantisinde diğer bilgisayarlar ile bilgisayar bileşenleri satış işlemlerini garanti sözleşmeleri ile güvence altına almaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini önemli bulan firmamız ell, Hp, Lenovo, teknik servis Gölcük Kocaeli'de hizmeti de sağlaması sayesinde bizden aldığınız bilgisayarların garanti hizmetini de size sağlamakta olacağız. Böylece eğer bir arıza yaşarsanız teknik servis arama probleminiz de ortadan kalkmış olacaktır.

Kurumsal Laptop Satışı

Firmamızda sıfır yeni cihaz satışı yanısıra ikinci el iyi durumda Dell, Hp, Lenovo, cihazların satışı da yapılmaktadır. Firmamızda satılan tüm cihazlarda garanti bulunmaktadır. Yeni cihazların garantileri satın alacağınız garanti paketine göre belirlenirken. İkinci el laptop pc durumdaki cihazlar için 1 ay garanti süresi belirlenmektedir.

Kurumsal Laptop Satışı

Balık Bilgisayar olarak bilgisayar satış bayiliği sayesinde sattığı ürünlerin garanti hizmetini sunmaktadır. Gölcük'te bilgisayar sahibi olmak isteyen gençler için bilgisayar satış hizmetini de yine müşteri memnuniyeti çizgisini koruyan Balık Bilgisayardan almalarını tavsiye ediyoruz. Dell, Hp, Lenovo, marka bilgisayarlar minimum arıza veren arıza vermesi durumunda ise geniş bir teknik destek ağıyla hizmet bulabileceğiniz markalardır. Çok çeşitli modelleri ile ihtiyacınıza en uygun bilgisayarı en uygun fiyat ile alabilirsiniz. İyi bir bilgisayara sahip olmak eğitim ve iş hayatınız için olmazsa olmaz olmasının yanı sıra kişisel kullanımda da farkını ortaya koymaktadır.

Balık Bilgisayar aracılığı ile Dell, Hp, Lenovo, marka her cihazı temin edebilirsiniz. Cihazınızın garanti hizmetinin başlamasını sağlayabilir ve cihazınızla ilgili teknik destek alabilirsiniz. İşyerimizden seçebileceğiniz bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerini alabilirsiniz. Bilgisayarınızın Ram, Ekran kartı ve harddisk gibi yükseltilmesini istediğiniz bileşenleri de firmamızdan temin ederek garantili bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız da yükselmesini istediğiniz bileşenlerin satış ve montaj işlemlerini gerçekleştirip garantili kullanımınıza sunmaktayız. Bizden alacağınız her hizmetin sizin memnun edeceğine olan inancımız ve bu konudaki azmimizle hizmet vermekten gurur duymaktayız.