Bilgisayar Satışı

Notebook & Bilgisayar satışı alanında bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren firmamız, sizin ve şirketinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak hem bilgisayar, hemde çevre birimleri ile arasındaki uyumu sağlamaktadır.

Bilgisayar Tamiri ve Bakımı

Notebook & Bilgisayar Satışı

Notebook & Bilgisayar satışı alanında bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren firmamız, sizin ve şirketinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak hem bilgisayar, hemde çevre birimleri ile arasındaki uyumu sağlamaktadır. Yaptığımız tüm hizmetlerin tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılması bizim için önem arz etmektedir.

Yeni nesil güncellenen sistemlerde artık SSD, SSHD gibi yeni nesil diskler ve fury x dediğimiz hızlandırılmış iç altyapıları kullanmaktayız. Dünyada ve Ülkemizde çıkan yenilikleri ve çözümleri anlık olarak size ve şirketinize sunmaktayız.

Satış servis gibi alanlarda firmamıza gelen başvuruların çoğu bilgisayar yetersiz, yavaş, çalışmıyor, program desteklemiyor gibi kelimelerden oluşmaktadır. Bu kelimelerden ziyade siz ne kullanmak istiyorsunuz yada hangi işlemi yapmak istiyorsunuz önemli olan nokta budur. Bu istekleriniz göz önüne alınarak sizin ihtiyacınız olan en ekonomik ve optimal bilgisayarı size sunacağımızı garanti ediyoruz.

Bilgisayar Satışında Kurumsallık

Kurum, kuruluşlar ve özel işletmeler genelde notebook veya bilgisayar alırken bizden danışmanlık da yapmamızı isterler. Bu konuda firmamızın uzman personelleri size danışmanlık hizmetini ücretsiz sunabilirler. Yaptığınız tüm işlemlerde Network, server altyapısı, bilgisayar alımı, notebook, donanım, yazıcı gibi konularda tam uyumluluk ve kapasite kullandırma gibi hizmetlerde veriyoruz.

İşletim sistemi kurulumları, yerinde müdehale ve teknik servis hizmeti, uzak bağlantı yardımı, yerinde servis ve kurulum hizmetleri, teknik destek hizmetleri vermekteyiz. Buna istinaden başlamış olduğumuz tüm işlemlerin ve hizmetlerin tamamen yanında ve yakınında bulunmakta ve aylık olarak stabilite kontrolü yapmaktayız.

GARANTİ

Firmamızdan aldığınız tüm ürünler garantilidir. Faturası kesilen ürünlerin 24 ay garanti süresi mevcuttur. Garanti kapsamında yapılan tüm işlemlerden (işletim sistemi kurulumları hariç) hizmet bedeli alınmamaktadır. Bu hizmetin getirmiş olduğu tüm sorumluluklar firmamız tarafından yerine getirilmektedir.